HAKKIMIZDA

Tivilife; renkli, benzersiz ve eğlenceli bir “iyi yaşam” kanalı...

Güncel, enerjik ve heyecan verici programlarla yaşamın her anına dokunan Tivilife, stüdyoya bağlı kalmayıp sokağa, doğaya çıkan, hayatın nabzını tutan içerikleri bünyesinde barındıran, Türkiye’nin en yeni ve en dinamik lifestyle kanalı olma hedefiyle yola çıkıyor.

Tivilife, gelenekselmiş belgesel ve yaşam video anlatım dilinden farklılaşarak, zengin içerikleriyle izleyiciye farklı bir deneyim vadediyor. Tivilife; eğlence, doğa, gezi, yemek, sağlık, sanat, müzik, spor – extreme sporlar – gaming gibi yeni trendler; estetik, makyaj, giyim-moda, dekorasyon, teknoloji, girişimcilik, hobiler, evcil hayvanlar, kültürel ve sosyal konular ve bunun yanında çağın yeni trendi sürdürebilirlik, Tiktok, Instagram infleuncer’ları gibi hayatın birçok noktasına dokunan, sadece büyük şehirleri değil, Anadolu kültürü ve doğasını da içinde barındıran geniş bir program seçkisine sahip.

Daha sağlıklı, daha mutlu ve hayattan en iyi şekilde keyif almanıza yardımcı olacak içeriklerle, dünyanızı dönüştürmek için size rehberlik edecek olan Tivilife, ilham verici fikirleriyle günün 24 saati yanınızda...