SIKÇA SORULAN SORULAR
TiviLife nasıl bir kanal?
TiviLife; renkli, benzersiz ve eğlenceli bir “iyi yaşam” kanalı... Güncel, enerjik ve heyecan verici programlarla yaşamın her anına dokunan TiviLife, stüdyoya bağlı kalmayıp sokakta, doğada, her yerde hayatın nabzını tutan içerikleri bünyesinde barındıran, Türkiye’nin en yeni ve en dinamik lifestyle kanalı olma hedefiyle yola çıkıyor. TiviLife, belgesel ve yaşam programlarındaki alışılagelmiş video anlatım dilinden farklılaşarak, zengin içeriklerle izleyiciye farklı bir deneyim vadediyor.
TiviLife’ta hangi tür içerikler yayınlanıyor?
TiviLife programlarında eğlence, doğa, gezi, yemek, sağlık, sanat, müzik, spor, extreme sporlar ve gaming gibi yükselen trendlerden; estetik, makyaj, giyim & moda, dekorasyon, teknoloji, girişimcilik, hobiler, evcil hayvanlar, kültürel ve sosyal konulara uzanan geniş bir yelpaze ekrana taşınıyor. Öte yandan önemi her geçen gün daha iyi anlaşılan sürdürülebilirlik konusunu odağına alarak sadece büyük şehirleri değil, Anadolu kültürünü ve doğasını gündeme getiren yayınlar da izleyici ile buluşuyor. Ayrıca, sosyal medyaya yön veren “influencer” isimlerle geniş bir program seçkisi kanalın akışında önemli bir yer teşkil ediyor.
Tivilife’ı nasıl izleyebilirim?
Tivilife sadece Türk Telekom Tivibu’dan takip edilebilecek bir TV kanalıdır. Tivibu Ev ve Tivibu Uydu hizmeti ile kanal içeriklerini izleyebilirsiniz. Tivibu Go hizmeti ile Tivilife kanalını web’ten, akıllı cep telefonu/tablet ve belirli akıllı televizyonlar içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca kanalda yer alan programların bölümlerine Tivibu’nun Seç İzle servisi üzerinden doyasıya erişim sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için Tivibu: www.tivibu.com.tr - 444 1 444
TiviLife’te yayınlanacak içerikleri orijinal dilinde izleyebilir miyim?
Yayınları Türkçe altyazı seçeneği ile orijinal dilinde ya da Türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz.
TiviLife’ta kaçırdığım bir programı tekrar izleyebilir miyim?
TiviLife içeriklerini Tivibu’nun durdur-izle, geri al-izle, kaydet izle, seç-izle gibi özelliklerini kullanarak istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.
Yayın akışını nereden takip edebilirim?
https://tivilife.com.tr/Yayin-Akisi linkinden akışımızı takip edebilirsiniz.
TiviLife’ı sosyal medya üzerinden nasıl takip edebilirim?
Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilir, bizleri keyifle takip edebilirsiniz.
facebook.com/tivilifecomtr
twitter.com/tivilifecomtr
instagram.com/tivilifecomtr
youtube.com/tivilifecomtr
tiktok.com/tivilifecomtr
TiviLife’ta yayınlanan içeriklerin görsellerini/fragmanlarını paylaşabilir miyim?
Evet, sosyal medya hesaplarımız üzerinden paylaşılan içerikleri, sosyal medya hesaplarımızı etiketleyerek paylaşabilirsiniz.
TiviLife’a nasıl reklam verebilirim?
[email protected] adresine e-posta göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz.
TiviLife’a içerik/proje önerisinde bulunabilir miyim?
[email protected] adresine e-posta göndererek içerik ve proje önerilerinizi paylaşabilirsiniz.
TiviLife’a nasıl iş başvurusu yapabilirim?
[email protected] adresine özgeçmişinizi e-posta ile gönderebilir, sosyal medya hesaplarımızdan yapılacak duyuruları takip edebilirsiniz.